• Home
  • Par Uzņēmumu

Par mums

Bauerfeind ģimenes uzņēmuma pirmsākumi meklējami pirms gandrīz 90 gadiem, Vācijā. Šī uzņēmuma panākumu pamatā ir daudzu gadu desmitu laikā uzkrātā pieredze, jaunākās tehnoloģijas, drosmīgi eksperimenti un ražošanas inovācijas. “Bauerfeind AG” speciālisti cieši sadarbojas ar ārstiem un zinātniekiem, lai izgatavotu patiešām augstas kvalitātes medicīnas preces. Šodien “Bauerfeind AG” ir viens no vadošajiem medicīnas preču ražotājiem pasaulē. Bauerfeind medicīnas preces ļauj rūpēties par savu veselību un sekmē dzīves kvalitāti ļoti plašam cilvēku lokam.

Vācijas kvalitāte

Bauerfeind uzņēmums ir dibināts 1929. gadā Zeilenrodā, Vācijā un šobrīd ir viens no vadošajiem uzņēmumiem industrijā: Bauerfeind nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku visā pasaulē un ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs. Produkti ekskluzīvi tiek ražoti tikai Vācijā, un to ražošanā liela loma ir arī roku darbam. Bauerfeind produkti tiek izgatavoti atbilstoši stingriem kvalitātes kritērijiem, rūpējoties par gatavo produktu efektivitāti un lietošanas komfortu.

„Pasaules līmeņa produkti“

Dirks Novickis, 13-kārtējs NBA Zvaigžņu komandas dalībnieks

Zīmola vēstnesis Dirks Novickis

Mūsu sadarbība ar Dirku Novicki sākās 2016. gada janvārī. Viņš ir pirmais starptautiskais zīmola Bauerfeind vēstnesis. Ģimenes vērtības, praktiska attieksme pret dzīvi un mīlestība pret sportu ir vērtības, kuras vieno Bauerfeind un basketbola superzvaigzni. Dirks Novickis bija Bauerfeind produktu patriots jau labu laiku pirms mūsu sadarbības sākuma. Viņš teica: “Man ir nepieciešams uzticams ķermenis, un Bauerfeind man palīdz tam uzticēties. Šie ir pasaules līmeņa produkti.”

Starptautiskie partneri sporta pasaulē

Profesionalitāte, vēlme sasniegt vairāk un komandas gars ir Bauerfeind zīmolam būtiskas vērtības. Elites sportisti visā pasaulē paļaujas uz mūsu produktu kvalitāti. Šobrīd ir grūti iedomāties Olimpiskās spēles bez Bauerfeind. Jau kopš 2002. gada Bauerfeind aktīvi piedalās Olimpisko spēļu dalībnieku medicīniskajā aprūpē. Sākotnēji uzņēmums nodrošināja ortopēdisko aprūpi ekskluzīvi Vācijas sportistiem, bet kopš 2010. gada Bauerfeind rūpējas par visu Olimpisko spēļu dalībvalstu sportistiem kā oficiālais organizācijas komitejas partneris. Īpaši plašu un daudzveidīgu atbalstu Bauerfeind sniedza sportistiem 2016. gada Olimpiskajās spēlēs Rio de Janeiro.