Kompresijas zeķes

Kad katrs solis šķiet mazliet par daudz

Kas Jūs īpaši iepriecina pēc garas dienas? – Itāļu restorāns, omulīga vakara pastaiga vai iespēja vienkārši pacelt augstāk tik ļoti nogurušās kājas? Daudziem tieši pārgurušas kājas kļūst par neatņemamu vakara sastāvdaļu.

Vēnu pārslodze un slimības var būt aktuālas ikvienam no mums. Ilgstošs darbs sēdus vai stāvus pozīcijā, bieži pārlidojumi, grūtniecība, ievērojama iepriekšēja kāju slodze, kā arī neveselīgs dzīvesveids paaugstina nopietnas saslimšanas risku.

Ja vakarā kājas ir pietūkušas un jūtama smaguma sajūta, tās ir vēnu mazspējas pirmās pazīmes. Labā ziņa ir tā, ka, veicot profilakses pasākumus un savlaicīgi uzsākot ārstēšanu, simptomus iespējams novērst un slimības attīstību ierobežot. Tomēr jau šobrīd vēju slimības ir deviņiem no desmit pieaugušajiem, hroniska saslimšana novērojama katrai piektajai sievietei un katram sestajam vīrietim.

Ārstnieciskās kompresijas zeķes — ērts veids, kā saglabāt kāju veselību

Lai nepieļautu hroniskas vēnu slimības rašanos, labākās zāles ir kustība un veselīgs dzīvesveids. Riska grupām un cilvēkiem ar vēnu mazspējas pirmajiem simptomiem būtu jāveic papildus aktivitātes un regulāri jāizmanto ārstnieciskās kompresijas zeķes. Jo ātrāk, jo labāk. Ja asinsvadu bojājums ir progresējis, tas ir neatgriezeniski, un vēlāk to ir grūti likvidēt.

Perfekti pieguļ. Un lieliski izskatās

Kompresija (tulkojumā no latīņu valodas “saspiešana”) ir vienkāršs un ļoti efektīvs veids, kā novērst un profilaktiski ārstēt vēnu slimības. Ārstnieciskās kompresijas zeķes rada skaidri noteiktu spiedienu. Šis spiediens ir visspēcīgākais potīšu daļā un kļūst vājāks virzienā uz

augšu. Tādējādi tiek nodrošināta asins transportēšana pa vēnām uz sirdi.

Kompresijas zeķēm ir ārstniecisks efekts. Tomēr kā ikdienas apģērbam šīm zeķēm ir jāveic arī citas funkcijas. Pievērsiet uzmanību, ka tās ne tikai perfekti pieguļ un labi izskatās, bet ir arī elpojošas un izgatavotas no ādai patīkama materiāla. VenoTrain® klāstā ir plašs augstākās kvalitātes kompresijas zeķu sortiments.

Precīzi 3D mērījumi ar iekārtu “BodyTronic® 600

 Inovatīvā mērījumu iekārta “BodyTronic® 600” garantē perfekti piemērotu kompresijas zeķu izvēli. To iedarbība un lieliskās sajūtas uz ādas ir pamanāmas jau pēc pavisam īsa lietošanas laika. Specializētajā tirdzniecības vietā – Dynsaty veikalā – tiek veikti digitāli kāju mērījumi un, pamatojoties uz precīzo informāciju, piemeklētas individuāli piemērotas pusgarās un garās zeķes, kā arī zeķbikses.

Back