Dirk Nowitzki becomes Bauerfeind Brand Ambassador

Bauerfeind apvieno spēkus ar basketbola superzvaigzni Dirku Novicki, kurš nu jau ir kļuvis par starptautisku vēstnesi ģimenes vadītajam uzņēmumam Zeilenrodā, Vācijā. Dirka Novicka un Bauerfeind zīmola kopīgā vēsture sākusies jau pirms krienta laika. 

 

“Es esmu Bauerfeind produktu fans jau daudzus gadus,” saka Dirks Novickis. “Man ir nepieciešams uzticams ķermenis, un Bauerfeind man palīdz tam uzticēties. Šie ir pasaules līmeņa produkti.”

Dirks Novickis ir pirmais starptautiskais Bauerfeind zīmola vēstnesis. 37 gadus jaunā, Vācijā dzimusī, straptautiskā superzvaigzne ir gatavs ilgtermiņa sadarbībai ar starptautisko zīmolu Bauerfeind. 

“Dirks Novickis bija Bauerfeind produktu patriots jau labu laiku pirms mūsu sadarbības sākuma. Neraugoties uz galvu reibinošajiem panākumiem sportā, viņš ir spējis saglabāt ļoti praktisku attieksmi pret dzīvi, tādēļ es uzskatu, ka viņš ir patiešām piemērots mūsu zīmola vēstneša lomai,” saka uzņēmuma Bauerfeind izpilddirektors Prof. Hans B. Bauerfeind. 75 gadu vecumā Hans B. Bauerfeind pārstāv trešo Bauerfeind ģimenes paaudzi uzņēmumā, kas tika izveidots 1929. gadā, šobrīd ir nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku visā pasaulē un tiek pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs. Viņa dēls Thomas Bauerfeind (41 gadu vecs) ir uzņēmuma finanšu direktors, bet meita Beatrix Bauerfeind-Johnson (36 gadus veca) ir uzņēmuma valdes locekle. 

Zīmols Bauerfeind ir labi pazīstams sporta pasaulē. Kopš 2002. gada Bauerfeind atbalstus, ortozes, ortopēdiskās zolītes un medicīniskās kompresijas zeķes izmanto daudzi pasaules vadošie sportisti, arī startējot tādās nozīmīgās sacensībās, kā Olimpiskās spēles. Elites sportisti visā pasaulē uzticas šiem augstas kvalitātes produktiem, kas ražoti Vācijā un ir ieguvuši neskaitāmus kvalitāti apliecinošus apbalvojumus. Arī pasaulē vadošās basketbola un futbola komandas lieto Bauerfeind produktus. 

“Kopā ar Dirku Novicki mēs vēlamies atvērt jaunus ceļus un ļaut izbaudīt mūsu produktu efektivitāti, gan tiem, kam nepieciešams atbalsts sportojot, gan arī ikvienam - ikdienas dzīvē,” skaidro Thomas Bauerfeind.