About Us

Par mums

Tiecoties pēc tehnoloģiskas pilnības un cenšoties nodrošināt augstus klientu apkalpošanas standartus, SIA Dinastija vairāku gadu garumā ir uzsākusi sadarbību ar ražotājiem, kas ražo augstas kvalitātes preces. Šobrīd mēs pārstāvam vairā kā 20 dažādus ražotājus visā Eiropā.

  • 2006. gada septembrī tika atvērts specializēts medicīnas un skaistumkopšanas preču veikals DYNASTY, lai nodrošinātu klientiem iespēju iegādāties dažāda veida medicīnas un skaistumkopšanas preces atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām.
  • 2010. gadā tika atvērts Bauerfeind medicīnas preču veikals.


Kopš 2009. gada decembra SIA Dinastija ieguva eksklizīvas tiesības pārstāvēt un izplatīt Vācijas uzņēmuma “Bauerfeind AG”, pasaulē augsti novērtētās, medicīnas preces. Bauerfeind ģimenes uzņēmuma pirmsākumi ir aizsākušies 80 gadus atpakaļ, Vācijā, kas apvieno desmitiem gadu laikā krātu pieredzi, tehnoloģijas, eksperimentus un ražošanas inovācijas. „Bauerfeind AG” speciālisti ļoti cieši sadarbojas ar ārstiem un zinātniekiem, lai ražotu augstas kvalitātes medicīnas preces. Šodien „Bauerfeind AG” ir viens no vadošajiem medicīnas preču ražošanas uzņēmumiem pasaulē. Bauerfeind medicīnas preces tiek ražotas domājot par cilvēkiem, lai veicinātu veselības uzturēšanu un palielinot dzīves kvalitāti.

Bauerfeind produktu klāstā ir:

  • Kompresijas zeķes
  • Zoles un kurpes
  • Terapeitiskie balsti un ortozes
  • Protēzes un to izejmateriāli
  • Mērīšanas tehnoloģijas


Šobrīd DYNASTY un BAUERFEIND medicīnas preču veikalos ir nopērkamas „Bauerfeind AG” kompresijas zeķes – VenoTrain®, kas tiek ražotas vienā no modernākajām rūpnīcām pasaulē – Vācijā, un tās ir labākā ārstniecības iespēja no vieglām līdz pat smagām vēnu un limfmezglu saslimšanām. VenoTrain® kompresijas zeķu kvalitāti apliecina: plaši klīniskie pētījumi, Vācijas kvalitātes un atbilstības institūtu pārbaudes un patērētāju atsauksmes. Visas “Bauerfeind AG” kompresijas zeķes atbilst Vācijas Medicīnas preču novērtēšanas institūcijas prasībām un visi Bauerfeind produkti ir „Oko Tex Standard 100” apstiprināti. Papildus tam, Bauerfeind piešķir savas garantijas – izcila kvalitāte - kompresijas zeķes sniedz uzticamu ārstēšanas terapiju un lielisku komfortu, pateicoties augstas klases izejmateriāliem un profesionālai ražotnei